Zühre Pardesü Modelleri 1

Zühre Pardesü Modelleri

Pardesü, son zamanların modası haline gelen, genellikle kapalı bayanların yoğun olarak tercih ettiği ayak bileklerine kadar uzanan farklı renk ve desenlerdeki manto tarzı giysilerdir. Pardesü, tüm tekstil ürünleri gibi sürekli farklı desen ve modellerde yenilenerek moda akımı oluşturan giysilerden olmayı başarmıştır.Hanımlar sıkı durun 2015 ve 2016 yılının en popüler tesettür elbise modelleri  ve aynı zamanda kapalı bayanların yoğun olarak tercih ettiği bu giysilerde genellikle siyah renk tercih edilirken tekstil dünyasının pardesü üzerindeki ağırlığını koymasıyla günümüzde her renk ve modelde yüzlerce çeşit bulunuyor.

Türkiye’de 300’den fazla bayisi bulunan Zühre markası bu sektörün önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır. Zühre pardesü modellerinin çeşitliliği ile giyimine özen gösteren bayanların tercih noktası olmuştur. Aynı zamanda manto, kap ve pardesü gibi tekstil ürünlerinin üretimini de gerçekleştirerek yurtdışına da ihraç etmektedir. Böylece ülke ekonomisine de büyük katkılar sağlamaktadır. Kapalı bayanların özellikle çeşit ve model konusunda yaşadıkları sıkıntılar günümüzde yaşanmamaktadır. Zevkinize uygun ve tüm özel günlerinizde giyebileceğiniz birçok alternatif bulunmaktadır. Gök mavisi, pudra tonu, camgöbeği ve ekru tonu gibi birçok tasarıma sahiptir. Günlük kullanımlarınızda tercihinize göre giyebileceğiniz keten ve pamuktan üretilmiş pardesüler olduğu gibi düğün, nişan ve özel günlerde giyebileceğiniz abiye pardesüler de bayanların tercihine sunulmuştur. Zevkinize uygun ve bol alternatifli seçeneğiyle Zühre pardesü modellerini inceleyebilirsiniz.  2004 yılında kurulan firma kendi koleksiyonu ve markasıyla sürekli yenilenen ve modaya uyumluluğuyla herkesin zevkine uygun pardesü modellerini hizmete sunmuştur.

ZÜhre pardesü modelleri 2015 1 1 651x452 Zühre Pardesü Modelleri  1 ZÜhre pardesü modelleri 2015 1 Zühre Pardesü Modelleri  1 ZÜhre pardesü modelleri 2015 1 2 Zühre Pardesü Modelleri  1

Aramalar:

  • abiyeler bordo (1)
  • keten islemeli tesettür elbise modelleri (1)
  • keten pardesu modelleri 2017 (1)
  • kot pantolon pardesü kombinleri (1)
  • modella giyim (1)